Fredag, 1 maj 2015
Restaurang med show i Stockholm

Dinnershow ✦ fredag, 1 maj 2015

Arkiverad sida! Söker du underhållning så rekommenderas föreställningen Mystique.

✦ Välkommen ✦

Idag bjuder vi på showavgiften!

✦ Aktuellt program ✦

Programmet presenteras inom kort.

Reggie Simon the magician

Reggie Simon

Med ena foten i det jazziga New Orleans och den andra foten i det jordnära Borås skapar Reggie Simon en skön hybrid av avancerat fingerfärdighetstrolleri och humoristisk interaktion. En suverän och uppskattad artist.
Reggie Simon
Jorge garcia mentalist

Jorge Garcia

Jorge är en mentalist från Argentina. Det innebär att han skapar den teatrala illusionen av att kunna läsa dina tankar. Eller gör han det på riktigt? Vem vet? Du kommer i alla fall roas av att se dina vänner försöka redigera sina tankar.
Jorge Garcia

Pris kommer sättas senare.

Datumet har passerat!

Men boka gärna vid ett senare datum! :-)

✦ Magic Bar meny ✦
Datumet har passerat!

Men boka gärna vid ett senare datum! :-)

Avbokning

Vi är tvungna att vara strikta gällande sena avbokningar. När vi fått din bokning beställs råvaror och andra gäster nek­as. Att ej komma, eller avboka sent, orsakar förluster då råvaror för­gås och tomma platser hinner ej fyllas.
Avbokning måste ske senast kl. 11.00 dagen innan bokat datum för att undvika debitering av inträde och beställda menyer. För större sällskap krävs mer förvarning, minst 3 dagar innan.